AktualityVideo

7. 5. 2021

Všichni ze školky přejeme maminkám vše nejlepší k jejich svátku :-)

6. 5. 2021

Dnešní procházka do Pekla se vydařila:). 3.C využila sluníčkové počasí a vyrazila na procházku kolem rybníka, mezi rozkvetlé stromy a pampelišky. Tento týden se věnujeme tématu: Jdeme na výlet. Už víme, co vše patří do batůžku, jaké oblečení si oblékneme a dnes jsme si vše prakticky vyzkoušeli.:)

5. 5. 2021

Týden se záchranáři probíhá ve školce ve znamení malování hasičů, sanitek, povídání o tom, proč jsou složky IZS důležité. Protože do hasičské zbrojnice letos nemůžeme, vyrobili jsme si hasičské auto i sanitku ve školce.

4. 5. 2021

Dáreček pro potěšení maminek jsme tvořili ve 3.C. Snad zahřeje u srdíčka a udělá radost.:)

4. 5. 2021

Ruční práce v 5.D se nesly v duchu barev a batiky. Z triček máme opravdu radost a ohromně nám sluší.

2. 5. 2021

"Kdo se bojí nesmí do lesa" aneb nesmí do strašidelného koutku třídy 4.D. Máme zde velkou čarodějnici, malovanou dýni, kouzelné brýle a věnec s pavouky a netopýrem.

2. 5. 2021

Třída 4.D. si páteční projektový den parádně užila. Společně jsme vyráběli, povídali si, prošli jsme stanoviště ve škole a všichni již netrpělivě vyhlížíme jarní dny plné sluníčka. Čarodějnice byly moc fajn a naštěstí nikoho neodnesly.

1. 5. 2021

Včerejší čarodějnice jsme oslavili výletem do Polep. Vyrazili jsme přes zahrádkářskou kolonii, kolem pískovců, až k vodopádům. Potom si chlapci zahráli na hřišti fotbálek a dívky pletly věnečky z pampelišek. Po svačině a odpočinku jsme se vydali k druhým vodopádům, kde jsme se řádně ochladili. No a pak už jen cesta zpátky a opečení buřtíků na školním dvoře.

30. 4. 2021

Čarování a tančení, létaní na koštěti a opékání buřtíků si užily děti ze 3.C. Děkujeme moc za pomoc s ohýnkem a těšíme se na další zážitky!

30. 4. 2021

Poslední den v čarodějnickém týdnu přišli do školky samí čarodějové a čarodějnice. Dokonce se za ně proměnily i paní učitelky. Opekli jsme si párky a po dobré svačince jsme si užili slunečné dopoledne plné soutěží na zahradě.

29. 4. 2021

Kluci z 2.C jsou připraveni na čarování. Vyrobili si čarodějné klobouky. Tvoření jsme si moc užili!

29. 4. 2021

Speciální družinka nabízí dětem příjemné trávení volného času po vyučování. Relaxace, hra a kamarádství.:)

29. 4. 2021

V 6.A jsme o pracovním vyučování dokončili letadla.

29. 4. 2021

Zítra nás čeká den plný her a kouzel. Budeme čarovat, létat na koštěti a opékat vuřty. Přejeme Vám kouzelný den a hodně sluníčka

29. 4. 2021

Práce na koberci je oblíbená u žáků ve 2.C.

29. 4. 2021

Po návštěvě u zubního lékaře se žáci 5.A odměnili za statečnost a bolavou pusu ochladili dobrou zmrzlinou.

29. 4. 2021

Říká se, že háčkování je tak trochu holčičí práce, ale i kluci z 5.D si s tím parádně poradili

28. 4. 2021

Dnes žáci 5.A v co největší možné míře využili krásného slunečného počasí. Na hodinu výtvarné výchovy se vydali do oblíbeného parku na Husově náměstí. Tady, na čerstvém vzduchu, se jim práce dařila a výkresy se povedly.

26. 4. 2021

Ani my, žáci 5.A, jsme na Den Země nezapomněli. Ve třídě jsme se nejprve věnovali teorii. Povídali jsme si o třídění odpadu a znečišťování naší planety. Pak jsme se vydali ven, pomáhat přírodě prakticky. Na Husově náměstí a v jeho blízkém okolí, kam ze školy nejčastěji chodíme, jsme nasbírali plný pytel odpadků.

26. 4. 2021

Minulý týden ve čtvrtek (22.4.) jsme si připomněli ve třídě 6.C Den Země. Během tří vyučovacích hodin zvládli žáci mnoho aktivit, díky nimž si mohli připomenout, jak krásná naše planeta je a že bychom se o ni měli více a lépe starat. Tento třídní projekt jsme vám zaznamenali v krátkém videu. :-) Velký dík patří zúčastněným: Anetce, Evičce, Sáře, Davídkovi i Vilíkovi.