AktualityVideo

23. 2. 2018

Karneval pod vedením pana učitele Ješety dnes neměl chybu! Tělocvična se pod jeho vedením proměnila v taneční sál a všechny postavy si užily krásné dopoledne. Moc děkujeme za skvělou přípravu a přejeme všem krásné jarní prázdniny!

23. 2. 2018

Ve čtvrtek jsme si v tělocvičně na florbalovém turnaji vybojovali zlaté medaile. 4.D, ale i ostatním, se akce velmi líbila.

23. 2. 2018

V hodinách českého jazyka ve 4.D se těšíme na PÍSMENKOVANOU. Hra nás velmi baví.

23. 2. 2018

Ve středu jsme společně s Davidem a jeho maminkou uspořádali oslavu jeho 20 narozenin. Dobře jsme si uvařili a strávili krásné a pohodové dopoledne. David byl spokojený a oslava se mu líbila.

23. 2. 2018

Naši sportovci vyrazili do Kouřimi na florbalový turnaj II. stupně. Jeli vybojovat zlatou medaili jako naši olympionici. Podařilo se. Kluci skončili první, holky těsně za Českým Brodem 2. místo. Naši žáci předvedli bojovnou a krásnou hru plnou přihrávek a krásných gólů. Za jejich výkon jim gratulujeme a děkujeme.

21. 2. 2018

Velké díky patří třídě 6.A a panu učiteli Malinovi. Vyrobili pro nás úžasnou pomůcku do výuky. Teď už budeme jen a jen gumičkovat a počítání nám půjde úplně samo. Učení nás baví:). Děkuje celá 4.A

21. 2. 2018

Někdo už plave jako Michael Phelps (=několikanásobný olympijský vítěz v plavání), někdo se s vodou teprve začíná kamarádit, všichni žáci speciální školy, kteří se účastní plaveckého výcviku, se ale stále zlepšují a hlavně, a to je nejdůležitější, je to neuvěřitelně baví. Fotogalerie.

20. 2. 2018

Dnes přišla do školky beruška, želva Ninja, kovboj, mušketýr, princezna, zajíček, pirát a řada dalších postaviček...a nedivte se - byl přeci karneval :-) Tančilo se, soutěžilo a také jsme se byli ukázat velkým školákům. Děkujeme rodičům za obstarání nápaditých masek a všem dětem a učitelkám za prima den :-)

19. 2. 2018

Pyšníme se Zeleným certifikátem! Všechny třídy se totiž dnes zúčastnily přednášky o recyklaci odpadů. Teď už víme jak zacházet s odpady, kam je ukládat a k čemu se dají využít. Prakticky jsme si i vyzkoušeli z čeho se skládá pračka, baterie, počítač nebo lampa a jak s nimi zacházet pokud nám již doslouží.

16. 2. 2018

V Českém rozhlase v Praze náš tým pokračoval na projektu Příběhy našich sousedů. Do připraveného scénáře jsme namluvili otázky a pracovnice Českého rozhlasu celý rozhovor sestříhala a doplnila námi připravenou hudbou. Rozhovor s paní Hanou Zrůstovou si budete moci poslechnout v rádiu a na stránkách organizace Post Bellum.

8. 2. 2018

Děkujeme všem, kteří nám pomohli pro hendikepované děti připravit zábavné sportovní dopoledne. Sešlo se jich z celého Středočeského kraje více jak 400. Přivítal je pan starosta Vít Rakušan a celé dopoledne s nimi házela papírovým kladivem olympionička Katka Šafránková. Děti sportovaly při netradičních disciplinách a odměnou jim byly zlaté medaile.

7. 2. 2018

Kluci ze 3.C si dnes poprvé vyzkoušeli práci v keramické dílně, která jim šla pěkně od ruky. Valentýnky pro maminky se jim moc povedly.

1. 2. 2018

Naši milí druháčci už mají plavecký kurz za tento školní rok splněný (další je čeká ve třetí třídě). Speciální škola ale pokračuje směle dál. Připraveny jsou další fotografie k nahlédnutí.

1. 2. 2018

ČERTOVINY, tak na ty jsme přeborníci. To dosvědčí naši učitelé i rodiče. Ale také je to nová pohádka Zdeňka Trošky. A právě tou jsme oslavili, že jsme přežili výzo ve zdraví. Malé děti si zase užily pásmo pohádek. Děkujeme Kinu 99, moc se nám u Vás líbilo.

31. 1. 2018

Myslíme i na ptáčky!! Speciální družina (6. oddělení) vyrazila do parku, kde rozvěsila vlastnoručně vyrobené dobroty k zobání. Doufáme, že si pochutnají!!!

30. 1. 2018

Školní kolo ve florbalu se stalo akčním soubojem chlapců i dívek, ve kterém se bojovalo o pohár, čest a lázeňské oplatky. Nejlepší týmovou spolupráci předvedla třída 9.A, která v potu tváře dobyla celkového vítězství a těší se na postup do Kouřimi!

30. 1. 2018

Tento měsíc se ve ŠD učíme, že musíme myslet i na zvířátka a ptáčky, kteří v těchto mrazech potřebují přikrmovat. Zkusili jsme si tentokrát vyrobit krmítko pro ptáky. Jedno jsme odnesli do lesa, další zůstalo na zahradě v ŠD.

30. 1. 2018

Vycházející žáci naší školy spolu se společností "Rytmus" dnes podnikli exkurzi do Chocolandu Kolín. Seznámili se s kompletní výrobou cukrovinek, ochutnali některé výrobky a protože prostředí i zaměstnanci byli vstřícní mají všichni jasnou představu kam půjdou pracovat po ukončení studia.

27. 1. 2018

Poslední školní den v týdnu si 2.A zpříjemnila.... Rozhodla se vydat poznat město Kolín, ve kterém mnoho z nich bydlí. Dozvěděli se mnoho nových a zajímavých věcí. Velice se těší, až půjdou prozkoumat Kolín město zblízka.

26. 1. 2018

Krok za krokem - tak to je název dalšího soutěžního úkolu z Recyklohraní. Žáci měli za úkol vyrobit 3.D mapu s označením sběrných míst a vyhledat červené kontejnery. Mapa se třídě 5. A moc povedla a zároveň se žáci dozvěděli i spoustu užitečných informací jak zacházet s vyřazenými elektrospotřebiči.