7. 5. 2021

Všichni ze školky přejeme maminkám vše nejlepší k jejich svátku :-)

5. 5. 2021

Týden se záchranáři probíhá ve školce ve znamení malování hasičů, sanitek, povídání o tom, proč jsou složky IZS důležité. Protože do hasičské zbrojnice letos nemůžeme, vyrobili jsme si hasičské auto i sanitku ve školce.

30. 4. 2021

Poslední den v čarodějnickém týdnu přišli do školky samí čarodějové a čarodějnice. Dokonce se za ně proměnily i paní učitelky. Opekli jsme si párky a po dobré svačince jsme si užili slunečné dopoledne plné soutěží na zahradě.

21. 4. 2021

Do divadla chodíme rádi. A protože do něj teď nemůžeme, měli jsme divadélko ve školce. Šikovné paní asistentky vyrobily krásné kulisy a loutky. Můžeme tak vidět spoustu krásných známých pohádek.

15. 4. 2021

Také MŠ v pondělí 12.4. ožila. Vrátily se do ní téměř všechny děti. Povinné testování jsme zvládli na jedničku a radujeme se, že můžeme být zase všichni spolu :-)

26. 2. 2021

Také v MŠ jsme měli karneval. Mohli jsme potkat motýlka, pejska, princeznu, myslivce a spoustu dalších masek. Děti si užily dopoledne plné soutěží a tancování. Domů si odnesly diplomy, časopisy a sladké odměny. Děkujeme rodičům za pěkné masky, které dětem připravili :-)

22. 1. 2021

Ve školce nás celým týdnem provázelo téma zimních sportů. Děti si vyrobily lyže, které si mohly i ve třídě vyzkoušet. Byl to pro ně velký zážitek :-)

18. 12. 2020

V pátek nás ve školce navštívil Ježíšek a nadělil dětem spoustu nových hraček do školky. Děkujeme rodičům za věcné i finanční dary. Přejeme všem krásné Vánoce a do nového roku hlavně zdraví. Doufáme, že se budeme ve zdraví setkávat i celý příští rok. Děti a kolektiv MŠ :-)

4. 12. 2020

Do MŠ dnes zavítal Mikuláš, anděl a dokonce i čert. Čert věděl, kdo ve školce zlobí a malí uličníci mu slíbili, že se polepší. Všechny děti přednesly hezkou básničku a dostaly od Mikuláše nadílku. Tímto moc děkujeme rodičům, kteří do balíčku přispěli sladkostmi a ovocem :-)

11. 11. 2020

Dnes jsme si s dětmi ve školce připomněli tradici svatého Martina. Seznámili jsme se s pranostikami - už např. víme, že se na sv. Martina peče husa nebo, že se již začíná kouřit z komína...Jen ten sníh se nám nepovedl přivolat a to jsme se moc snažili - vyrobili jsme totiž Martinovi krásné koně.

9. 11. 2020

Tento týden si ve školce s dětmi povídáme o lese a zvířátkách, které v něm žijí. Jako pomůcku jsme využili nová plyšová zvířátka, která se dětem moc líbí :-)

26. 10. 2020

Ve školce nám je dobře. A to i v této nelehké době. Dnes jsme si vydlabali velké dýně a vytvořili jsme tak hezké podzimní zátiší před školkou. Za dýně děkujeme rodičům Zuzanky :-)

7. 10. 2020

Podzim zavítal i k nám do školky. Malujeme a tiskáme, využíváme přitom podzimní barvičky. O podzimu si povídáme, seznamujeme se s novými říkankami i písničkami. Poznáváme ovoce i zeleninu a mnoho dalších krás podzimu.

1. 10. 2020

Krásné podzimní dny trávíme s dětmi ze školky na školní zahradě. Děti využívají herní prvky, tvoří si z písku, jezdí na odrážedlech a koloběžkách. Využíváme tak co nejvíce pobyt na čerstvém vzduchu, zdokonalujeme se v pohybových dovednostech a zároveň se přitom učíme společné hře a spolupráci.

23. 9. 2020

I v tomto školním roce nás bude ve školce navštěvovat canisterapeutický pes Accord s lektorkou Karolínou. Děti se učí, jak se správně chovat v přítomnosti psa, seznamují se s péčí o něj, některé děti se polohují a jiné třeba psa jen z povzdálí pozorují a zvykají si na jeho přítomnost.

11. 9. 2020

V letošním školním roce začaly děti ze školky opět chodit plavat. Noví plaváčci si na vodu zvykají a ti zkušení se v bazénu cítí přímo jako ryby ve vodě :-) Na každou lekci se vždy moc těšíme.

1. 6. 2020

Ve školce jsme dnes oslavili den dětí. Ve třídě jsme si zasoutěžili, dostali jsme dárek a další překvapení na nás čekalo na zahradě. Měli jsme připravené dobroty a dětskou diskotéku. Společně jsme si užili hezký den :-)

18. 5. 2020

Vážení rodiče, milé děti. MŠ se pro vás otevírá v pondělí 18.5. Provoz MŠ se bude řídit závaznými pravidly. Dále v pondělí při příchodu podepíšete čestné prohlášení, případně si ho vytiskněte. Pro děti, které MŠ navštěvovat nebudou, budeme i nadále provozovat společný messenger a další doporučenou práci naleznete i na webu školy.

18. 5. 2020

Děkujeme maminkám - paní Stojkové a paní Tvrdíkové za dezinfekční prostředky, které přinesly do školky. Určitě je využijeme :-)

18. 5. 2020

Po dlouhých dvou měsících jsme se opět sešli ve školce. S radostí jsme se přivítali s kamarády a pohráli jsme si s hračkami, které byly dlouho opuštěné. Dokonce jsme i vzorně pracovali u stolečku. Mytí a desinfekci rukou zvládáme na jedničku a měření teploty bezdotykovým teploměrem je legrace. Zdravíme všechny kamarády, kteří s námi nemohou být :-)