1. 6. 2020

Ve školce jsme dnes oslavili den dětí. Ve třídě jsme si zasoutěžili, dostali jsme dárek a další překvapení na nás čekalo na zahradě. Měli jsme připravené dobroty a dětskou diskotéku. Společně jsme si užili hezký den :-)

18. 5. 2020

Vážení rodiče, milé děti. MŠ se pro vás otevírá v pondělí 18.5. Provoz MŠ se bude řídit závaznými pravidly. Dále v pondělí při příchodu podepíšete čestné prohlášení, případně si ho vytiskněte. Pro děti, které MŠ navštěvovat nebudou, budeme i nadále provozovat společný messenger a další doporučenou práci naleznete i na webu školy.

18. 5. 2020

Děkujeme maminkám - paní Stojkové a paní Tvrdíkové za dezinfekční prostředky, které přinesly do školky. Určitě je využijeme :-)

18. 5. 2020

Po dlouhých dvou měsících jsme se opět sešli ve školce. S radostí jsme se přivítali s kamarády a pohráli jsme si s hračkami, které byly dlouho opuštěné. Dokonce jsme i vzorně pracovali u stolečku. Mytí a desinfekci rukou zvládáme na jedničku a měření teploty bezdotykovým teploměrem je legrace. Zdravíme všechny kamarády, kteří s námi nemohou být :-)

13. 5. 2020

Zápis do speciální MŠ proběhne osobně 13.5. od 13. do 16. hod., nebo můžete podat žádost o přijetí a zápisní lístek on-line. Komu je bližší osobní návštěva, dostaví se v ochranných pomůckách s OP, rodným listem, doporučením SPC či PPP a doporučením od lékaře do školy v určeném čase. Další informace a kontakty.

31. 3. 2020

Ani děti z MŠ nezahálí. I v době, kdy nemohou do školky, malují, vyrábějí, cvičí, chodí na zahradu nebo na procházky. Jsme moc rády, že jste všichni v pořádku a zdraví a těšíme se na další poslané fotky a milé zprávy z vašich domovů.

26. 2. 2020

Jelikož máme ve školce tento týden téma "Povolání", zahráli jsme si na pekaře. Oblékli jsme si zástěrky a potom jsme upletli a ozdobili houstičky. Houstičky se nám moc povedly a všem pekařům moc chutnaly :-)

20. 2. 2020

Také děti z MŠ speciální si užily sportovní dopoledne na Hrách pro Radost. Vyzkoušeli jsme si všechny sportovní disciplíny, postavili jsme iglů i sněhuláka. Moc se nám líbila rozcvička s Františkem i další setkání s maskotem her. Do školky jsme se vrátili unavení, ale plní zážitků.

14. 2. 2020

Protože máme ve školce srdičkové pravidlo a protože byl Valentýn, vyrobili jsme si velké valentýnské srdce. Jsme tu všichni kamarádi a máme se moc rádi :-)

12. 2. 2020

Dnes přišli do školky motýlci, kostlivci, Spider man, beruška, rytíři, piráti, víly a spousta dalších bytostí...proč? No protože byl karneval :-) Soutěžili jsme, tancovali a užili jsme si tak krásné dopoledne. Děti vyhrály drobné dárky a dostaly diplomy za povedené masky.

10. 2. 2020

Děti z MŠ speciální navštívily divadelní představení v Městském divadle Kolín s názvem Pyšná princezna. Vítr nás neodfoukl, herci přijeli a představení tak mohlo začít. Známá pohádka byla obohacená o spoustu hezkých písniček a představení tak zaujalo i ty největší neposedy.

15. 1. 2020

Celý týden si ve školce povídáme o tom, jaké známe ptáčky, kteří z nich na zimu odlétají do teplých krajin a kteří u nás přezimují. Poznáváme je na obrázcích i venku na procházkách. Dnes jsme se šli podívat na vodní ptáky, kteří žijí na řece Labi. Abychom jim pomohli přečkat zimu, přinesli jsme jim i něco do zobáčku.

20. 12. 2019

V pátek nás ve školce navštívil Ježíšek a nadělil dětem spoustu nových hraček do školky. Děkujeme rodičům za věcné i finanční dary. Přejeme všem krásné a klidné Vánoce a těšíme se na všechny děti zase 6.1.2020. Kolektiv MŠ.

12. 12. 2019

Děti z MŠ se v letošním kalendářním roce rozloučily s rodiči vánočním pásmem říkanek, písniček a tanečků. Společně s rodiči jsme si vyrobili svícínek z jablíčka, poseděli jsme u kávy, čaje a cukroví :-)

5. 12. 2019

Dnes do školky přímo z pekla přiletěli dva čerti a společně s andělem a Mikulášem sledovali, jestli jsou děti ve školce hodné. Přednesli jsme básničku, dostali jsme nadílku a čerti si nakonec nikoho z nás neodnesli :-)

4. 12. 2019

Také ve školce již vrcholí přípravy na Vánoce. S dětmi pilně nacvičujeme pásmo na besídku a postupně si zdobíme prostory školky. V pondělí jsme napekli linecké cukroví, kterým pohostíme rodiče na besídce :-)

27. 11. 2019

Naši MŠ speciální navštívila nová kamarádka Mája. Společně s ní si budeme pravidelně procvičovat piktogramy, které ve školce používáme, abychom si lépe porozuměli. Naučili jsme se i jeden nový piktogram - "svačina"!

25. 11. 2019

Děti z MŠ speciální navštívily divadelní představení s názvem Velká dobrodružství malého brouka.V příběhu jsme poznali hmyzí obyvatele louky a zjistili jsme, že v pohádce vždy vítězí dobro nad zlem. Představení plné veselých písniček se nám velmi líbilo :-)

11. 11. 2019

Také do MŠ přijel Martin na bílém koni. Děti si ráno poslechly pohádkový příběh a potom si společně vyrobily velkého koně. Další den jsme si koníčka ještě výtvarně ztvárnili. A za okny opravdu začal padat sníh...:-)