27. 11. 2017

Třída 5.A Vás za celou školu a SPMP Kolín srdečně zve na tradiční VÁNOČNÍ JARMARK, který se bude konat v pátek 1.12. 2017 od 7:30 do 15:30 hod. Nově Vás letos pozveme do VÁNOČNÍ KAVÁRNY, kde se o Vás postarají naši středoškoláci. Přijďte se k nám adventně naladit, nakoupit výzdobu či drobné dárky pro přátele. Podpoříte tak další činnost a rozvoj našich dětí.

27. 9. 2017

Osm dní dýchalo čerstvý krkonošský vzduch přes 30 žáků na rehabilitačním pobytu v Jánských Lázních. Zdravotně turistické procházky do korun stromů či do rašelinišť na Černé Hoře nás posílili na těle i na duchu. Škola ve spolupráci se SPMP objednala krásné bydlení, chutnou stravu i hezké počasí za finanční podpory Ministerstva zdravotnictví ČR. FOTO Z AKCE!

15. 6. 2017

Naše škola ve spolupráci se SPMP zorganizovala velmi pěkný výlet do Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem. Díky úžasné paní průvodkyni si děti mohly koně nejen prohlédnout, ale i pohladit. Dověděly se spoustu zajímavých informací a poznaly život koní. Některé děti koně inspirovali natolik, že se v dospělosti chtějí stát chovateli. Děkujeme za krásný zážitek.

10. 3. 2017

Vážení přátelé SPMP Kolín, předkládáme Vám výroční zprávu za rok 2016 se zhodnocením všech aktivit, výpisem sponzorů a přidali jsme i pár fotek!

10. 3. 2017

Přípravy na rehabilitační pobyt SPMP Kolín na rok 2017 jsou v plném proudu. Přihlášky se na nás jen hrnou. Již zbývá jen pár volných míst. Opět plánujeme týden plný her sportu, turistiky a hlavně zábavy a legrace. Předkládáme k dispozici přehled financí RHB pobytu 2016.

20. 12. 2016

Děkujeme všem dobrým lidem, kteří se podíleli na přípravách letošního VÁNOČNÍHO JARMARKU. Neméně děkujeme všem, kteří koupí výrobků podpořili další kreativní činnost dětí s postižením. SPMP pobočný spolek Kolín Vám přeje krásné a pohodové Vánoce a do nového roku hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.

15. 12. 2016

Vánoční prodej výrobků žáků a učitelů naší školy přinesl mnoho radosti. Keramičtí, dřevění, látkoví i papíroví andělé se rozlétli do kolínských domácností. Zisk z prodeje použijeme na nákup nových pomůcek a tak radost znásobíme. Děkujeme všem za pomoc!

14. 12. 2016

Naše břišní tanečnice to rozjely v divokých rytmech! Nová choreografie a barevné doplňky tomu daly tu správnou šťávu a za chvíli se vlnila celá škola. Naše omámené smysly byly navíc vybuzeny i pohledem a vůní připravených lahůdek od žáků školního klubu "kuchtík". Děkujeme všem žákům i učitelům za nevšední zážitky!

28. 4. 2016

22 let se sjíždíme, abychom společně oslavili a zahájili vernisáž výtvarné výstavy RADOST. Výstava byla vždy celostátní, ale letos i s mezinárodní účastí. Navíc byla oživena hrou po pamětihodnostech města Kolína a zábavným dopolednem v kulturním domě. Moc jsme se bavili! A vy, kdo jste tam nebyli, se můžete podívat na výstavu u nás ve škole.

8. 4. 2016

Naše škola pořádá 28.4. již 22. ročník výtvarné soutěže RADOST. Obrázky se měly odevzdat do 10.4., proto děti z II.C tvořily s maximálním nasazením, aby stihly dokončit svůj obraz "Let balonem". Při práci jim vydatně pomohl kamarád Martin z 6.A, který je autorem města. Martine děkujeme :)

23. 3. 2016

Je nejvyšší čas začít tvořit výtvarná díla. 22. ročník výtvarné soutěže pro osoby s mentálním postižením RADOST se nemilosrdně blíží. Vernisáž výstavy je plánována na čtvrtek 28. 4. od 11 hodin v MSD v Kolíně. Letošní ročník přináší několik novinek, máte se na co těšit. Pozvánky i propozice jsou již rozeslané, neváhejte a tvořte!

22. 3. 2016

VELIKONOČNÍ JARMARK se letos obzvlášť vydařil. Děti, žáci, studenti i paní učitelky a páni učitelé společnými silami vyrobili spoustu krásných velikonočních dekorací. Použili jsme mnoho rozličných materiálů:keramiku, papír, textil, rouno, dýhu, kov, dřevo. Srdečně děkujeme všem, kteří nás koupí výrobků podpořili a přejeme Veselé Velikonoce.

3. 3. 2016

500 rohlíků, 400 koláčů, 400 limonád, 7 pekáčů buchet, 6 šišek salámů spořádalo 401 účastníků 10. zimních her pro radost. Soutěžilo se v zimních, sportovních disciplínách, s jediným cílem zvítězit sám nad sebou! Děkujeme za podporu městu Kolín, firmě PST CLC, sodovkárně Vavruška a pekařství Hankovec. A tady jsou FOTKY! Těšte se.

7. 12. 2015

Přijďte k nám v pátek 11. prosince na Den otevřených dveří, který je spojen s prodejem vánočních výrobků. Malá ukázka toho, co chceme nabídnout našim návštěvníkům, je ve stánku nedaleko naší školy. Na návštěvníky čeká ještě spousta dalších překvapení, která k Vánocům jistě patří.

29. 9. 2015

Nádherné počasí, bezva kamarádi, krásné výlety, sportování, soutěžení, hry, karneval, diskotéka, výborné jídlo a další a další aktivity zažili naši žáci na rehabilitačním pobytu na Benecku. Podívejte se na fotky a příští rok můžete jet s námi :-).

23. 2. 2015

Vážení členové SPMP Kolín, srdečně Vás zveme na členskou schůzi, která se bude konat ve čtvrtek 26. 2. 2015 ve 2. patře školy ve třídě II.A od 14 hodin. Vzhledem k transformaci na pobočný spolek SPMP ČR je nutné schválení členů předsednictva a dozorčí komise.

23. 2. 2015

Milé děti, ve spolupráci se SPMP vás srdečně zveme k návštěvě Matějské pouti. Den pro zdravotně postižené se koná 23. března. Již nyní rozdáváme přihlášky. Přednost mají členové SPMP.