border

Aktuality

aktuality BOx
aktuality

11. 10. 2019

Vyzýváme všechny kamarády, aby nás následovali a tvořili. 1.11.2019 je totiž termín odevzdání obrázků do jubilejní výtvarné přehlídky RADOST 25. Pak si společně zařádíme na vernisáži finálových prací ve čtvrtek 7. 11. v MSD. Obrázky tam budou vystaveny do konce listopadu. Přijďte se podívat.
boxBottom
aktuality BOx
aktuality

27. 9. 2019

Rehabilitační pobyt nám zpestřili pan Peřina a jeho dvě kolegyně z Agentury ochrany přírody a krajiny Železné hory. Skvěle se ujali našich dětí a zprostředkovali jim rostliny a živočichy, kteří v této oblasti žijí. Velmi děkujeme za milé, zábavné a poučné dopoledne.
boxBottom
aktuality BOx
aktuality

3. 12. 2018

Škola ve spolupráci se SPMP uspořádala vánoční prodej výrobků dětí a učitelů. Doufáme, že jsme Vám udělali radost naší vánoční výzdobou. Děkujeme za podpoření našeho prodeje a přejeme Vám krásný adventní čas.
boxBottom
aktuality BOx
aktuality

8. 11. 2018

Juhuuuu. Představte si to, prvňáci a hned se s několika obrázky dostali do finále celostátní výtvarné přehlídky RADOT 24. Tahle partička nám ještě ukáže, co dokáže. Pojďme jim držet palce společně.
boxBottom
aktuality BOx
aktuality

12. 10. 2018

"HALÓ, HALÓ VŠECHNO SEM...." jsou slova písně o cirkusu, která inspirovala 1.A k vytvoření tohoto veledíla. Jménem SPMP vás prvňáci srdečně zvou k účasti na celorepublikové přehlídce výtvarných prací osob s MP RADOST 24. Práce zasílejte na adresu školy do konce října. Vernisáž proběhne v MSD Kolín 8. listopadu.
boxBottom
aktuality BOx
aktuality

21. 9. 2018

Jelikož jsme byli hodní, dostalo se nám od Krakonoše to nejkrásnější podzimní počasí. Týden na ŠVP prožilo 30 žáků v Jánských Lázních na kolonádě, okolních lesích a loukách. I na Černou horu jsme vyjeli lanovkou a horskými stezkami došli až do Pece pod Sněžkou. Udělejte si čas a koukněte na fotky z nezapomenutelných zážitků!
boxBottom
aktuality BOx
aktuality

4. 12. 2017

Letošní vánoční jarmak se opět skvěle vydařil. Nově zavedená kavárnička měla úspěch. Díky patří především středoškolákům, kteří se ujali její organizace. Jistě z ní uděláme tradici. Velmi děkujeme všem, kteří naše děti a mládež přišli podpořit. SPMP Kolín přeje všem krásný adventní čas, pohodové Vánoce a do nového roku především hodně zdraví a spokojenosti.
boxBottom
aktuality BOx
aktuality

27. 11. 2017

Třída 5.A Vás za celou školu a SPMP Kolín srdečně zve na tradiční VÁNOČNÍ JARMARK, který se bude konat v pátek 1.12. 2017 od 7:30 do 15:30 hod. Nově Vás letos pozveme do VÁNOČNÍ KAVÁRNY, kde se o Vás postarají naši středoškoláci. Přijďte se k nám adventně naladit, nakoupit výzdobu či drobné dárky pro přátele. Podpoříte tak další činnost a rozvoj našich dětí.
boxBottom
aktuality BOx
aktuality

27. 9. 2017

Osm dní dýchalo čerstvý krkonošský vzduch přes 30 žáků na rehabilitačním pobytu v Jánských Lázních. Zdravotně turistické procházky do korun stromů či do rašelinišť na Černé Hoře nás posílili na těle i na duchu. Škola ve spolupráci se SPMP objednala krásné bydlení, chutnou stravu i hezké počasí za finanční podpory Ministerstva zdravotnictví ČR. FOTO Z AKCE!
boxBottom
aktuality BOx
aktuality

15. 6. 2017

Naše škola ve spolupráci se SPMP zorganizovala velmi pěkný výlet do Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem. Díky úžasné paní průvodkyni si děti mohly koně nejen prohlédnout, ale i pohladit. Dověděly se spoustu zajímavých informací a poznaly život koní. Některé děti koně inspirovali natolik, že se v dospělosti chtějí stát chovateli. Děkujeme za krásný zážitek.
boxBottom
aktuality BOx
aktuality

10. 3. 2017

Vážení přátelé SPMP Kolín, předkládáme Vám výroční zprávu za rok 2016 se zhodnocením všech aktivit, výpisem sponzorů a přidali jsme i pár fotek!
boxBottom
aktuality BOx
aktuality

10. 3. 2017

Přípravy na rehabilitační pobyt SPMP Kolín na rok 2017 jsou v plném proudu. Přihlášky se na nás jen hrnou. Již zbývá jen pár volných míst. Opět plánujeme týden plný her sportu, turistiky a hlavně zábavy a legrace. Předkládáme k dispozici přehled financí RHB pobytu 2016.
boxBottom
aktuality BOx
aktuality

20. 12. 2016

Děkujeme všem dobrým lidem, kteří se podíleli na přípravách letošního VÁNOČNÍHO JARMARKU. Neméně děkujeme všem, kteří koupí výrobků podpořili další kreativní činnost dětí s postižením. SPMP pobočný spolek Kolín Vám přeje krásné a pohodové Vánoce a do nového roku hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.
boxBottom
aktuality BOx
aktuality

15. 12. 2016

Vánoční prodej výrobků žáků a učitelů naší školy přinesl mnoho radosti. Keramičtí, dřevění, látkoví i papíroví andělé se rozlétli do kolínských domácností. Zisk z prodeje použijeme na nákup nových pomůcek a tak radost znásobíme. Děkujeme všem za pomoc!
boxBottom
aktuality BOx
aktuality

14. 12. 2016

Naše břišní tanečnice to rozjely v divokých rytmech! Nová choreografie a barevné doplňky tomu daly tu správnou šťávu a za chvíli se vlnila celá škola. Naše omámené smysly byly navíc vybuzeny i pohledem a vůní připravených lahůdek od žáků školního klubu "kuchtík". Děkujeme všem žákům i učitelům za nevšední zážitky!
boxBottom
aktuality BOx
aktuality

28. 4. 2016

22 let se sjíždíme, abychom společně oslavili a zahájili vernisáž výtvarné výstavy RADOST. Výstava byla vždy celostátní, ale letos i s mezinárodní účastí. Navíc byla oživena hrou po pamětihodnostech města Kolína a zábavným dopolednem v kulturním domě. Moc jsme se bavili! A vy, kdo jste tam nebyli, se můžete podívat na výstavu u nás ve škole.
boxBottom
aktuality BOx
aktuality

8. 4. 2016

Naše škola pořádá 28.4. již 22. ročník výtvarné soutěže RADOST. Obrázky se měly odevzdat do 10.4., proto děti z II.C tvořily s maximálním nasazením, aby stihly dokončit svůj obraz "Let balonem". Při práci jim vydatně pomohl kamarád Martin z 6.A, který je autorem města. Martine děkujeme :)
boxBottom
aktuality BOx
aktuality

23. 3. 2016

Je nejvyšší čas začít tvořit výtvarná díla. 22. ročník výtvarné soutěže pro osoby s mentálním postižením RADOST se nemilosrdně blíží. Vernisáž výstavy je plánována na čtvrtek 28. 4. od 11 hodin v MSD v Kolíně. Letošní ročník přináší několik novinek, máte se na co těšit. Pozvánky i propozice jsou již rozeslané, neváhejte a tvořte!
boxBottom
aktuality BOx
aktuality

22. 3. 2016

VELIKONOČNÍ JARMARK se letos obzvlášť vydařil. Děti, žáci, studenti i paní učitelky a páni učitelé společnými silami vyrobili spoustu krásných velikonočních dekorací. Použili jsme mnoho rozličných materiálů:keramiku, papír, textil, rouno, dýhu, kov, dřevo. Srdečně děkujeme všem, kteří nás koupí výrobků podpořili a přejeme Veselé Velikonoce.
boxBottom
aktuality BOx
aktuality

3. 3. 2016

500 rohlíků, 400 koláčů, 400 limonád, 7 pekáčů buchet, 6 šišek salámů spořádalo 401 účastníků 10. zimních her pro radost. Soutěžilo se v zimních, sportovních disciplínách, s jediným cílem zvítězit sám nad sebou! Děkujeme za podporu městu Kolín, firmě PST CLC, sodovkárně Vavruška a pekařství Hankovec. A tady jsou FOTKY! Těšte se.
boxBottom